Pozor, čtěte!

Ve středu 30. června jsme jsme rozdali vysvědčení,  s páťáky proběhla rozlučka a přivítali jsme naše nové posily.
Oběd formou dopoledního rautu byl vynikající a nám nezbývá než všem popřát krásné prázdniny!!!

Na fotografie posledních akcí se podívejte do záložky Fotografie a .

Na 23. června jsme připravili další vystoupení našeho divadelního tělesa. Na pohádku se mohou těšit obyvatelé DPS v Jílovicích. Začátek 13.00 hodin.

Ve čtvrtek 16. června jsme uspořádali v pořadí již druhou Školičku. Doufám, že se budoucím prvňákům u nás líbilo a již se těší na 1. září.

Ve středu 8. června jsme se podívali za hranice školy. Na výletě jsme si užili poznávání, sportování a také kopec legrace. Aktuální foto zde.

Zápis do ZŠ a MŠ pro ukrajinské uprchlíky. (zde)

Program na měsíc červen udělá určitě radost každému žákovi. (zde)

„O dvanácti měsíčkách“ – vystoupení dramatického kroužku za účasti početného publika ve středu 1. června 2022 se moc povedlo.

Děkujeme!!!  (zde)

V pondělí 30. května proběhla výuka na třeboňském dopravním hřišti. Podívejte se na pár momentek!

Zápis do ZŠ pro školní rok 2022/2023

Ve středu 11. května proběhlo setkání s dětmi a rodiči, kteří se nemohli zúčastnit zápisu. Foto zde.

Bylo vyhověno všem žádostem o přijetí do 1. třídy.

Foto z hlavního zápisu najdete zde.

Vyšlo v celostátním tisku Učitelské noviny 14/2022 a 17/2022

UN 14   UN 17

Den Země

V pátek 22. dubna 2020 jsme během pobytu venku uklidili nejenom okolí školy, vysázeli jsme před budovou nové rostliny a oslavili tak tradiční Den Země. (viz foto)

Příchod jara a spaní ve škole

V úterý 12. dubna 2022 jsme přivítali jaro a děti spaly ve škole. Podrobnosti zde. Výroba Morany a další snímky zde.

Českobudějovický deník 17. 4. 2022

zde

Den otevřených dveří

Ve středu 16. března 2022 proběhl návštěvní den na naší škole. Byli jsme velice potěšeni zájmem za strany rodičů a veřejnosti. Doufáme, že se vám u nás líbilo a těšíme se na další setkání.

Pokud se vám tento termín nehodil, lze si domluvit jiný den. Viz kontakty na jednotlivé vyučující.

Kolektiv učitelek pod vedením Mgr. Jiřího Havla

Mgr. Jiří Havel, ředitel školy,