Vánoční tvoření
Přijďte si s dětmi vyrobit „vánoční světýlko“ do mateřské školy. Tvoření bude probíhat 6.12. průběžně od 14,45 hod. Přineste si menší skleničku s širokým hrdlem k ozdobení. Těšíme se a vás.

Vánoční fotografování
8.12. 2022 se děti budou od 8,00 hod. fotografovat. Pokud máte zájem o společné foto se sourozenci (ze ZŠ nebo mladšími) nahlaste to paní učitelkám ve třídách. Sada stojí 330,- Kč. Peníze vybíráme při předávání fotek.

ČNFV

Ve čtvrtek 24. 11. 2022 nás v MK i VK navštívili z ČNFV z Třeboně s výchovným programem „Malování se sovou“. Vybíráme  40,- Kč. Cestovné a doplatek vstupného hradí MŠ.

Cassiopeia

V pátek 25.11. jely děti z VK do Cassiopei v Českých Budějovicích, kde bude připraven program „Od adventu do Vánoc“.  Autobus hradí MŠ.

Divadlo Fugo

Ve středu 30. 11. nás v MŠ navštívilo divadlo Fugo s pohádkou „Radování z malování“.

Jenom upozorňujeme, že od letošního školního roku jsme byli nuceni navýšit školné. 15 let se s ním nehýbalo a současná ekonomická situace ve státě tomu bohužel jen dopomohla. Nový příspěvek činí 400 Kč.

Výsledky přijímacího řízení do mateřské školy pro školní rok 2022/2023

(včetně odložených nástupů) najdete zde.