Pozor čtěte!

Rozloučení s předškoláčky

Pár fotografií z 30. června, kdy jsme se loučili s budoucími školáky najdete zde. Všem přejeme, aby se jim o stupeň výše líbilo :-) !

.

Výsledky přijímacího řízení do mateřské školy pro školní rok 2022/2023

(včetně odložených nástupů) najdete zde.

Pravidelné uzavření MŠ

Ředitelství ZŠ a MŠ Jílovice oznamuje pravidelné letní uzavření mateřské školy. Důvodem je čerpání řádné dovolené zaměstnanců v mateřské škole a jídelně.

Termín uzavření je 18. červenec 2022 – 19. srpen 2022

Zápis do MŠ pro školní rok 2022/2023

Zápis proběhl ve dnech 9. května až 13. května 2022 v budově MŠ Jílovice.

Všichni zájemci byli přijati.

Zápis do ZŠ pro školní rok 2022/2023

Zápis pro naše budoucí prvňáčky proběhl v úterý 5. dubna 2022

Foto ze zápisu zde.

Den otevřených dveří

Ve středu 16. března 2022 jsme pořádali návštěvní den na naší škole. Byli jsme velice potěšeni zájmem za strany rodičů a veřejnosti. Doufáme, že se vám u nás líbilo a těšíme se na další setkání.

Pokud se vám tento termín nehodil, lze si domluvit jiný den. Viz kontakty na jednotlivé vyučující.

Kolektiv učitelek pod vedením Mgr. Jiřího Havla

Školička poprvé

Ve středu 9. března 2022 se budoucí prvňáčci seznámili s prostředím, které mohou navštěvovat od září tohoto roku. Ochutnávka 1. třídy se povedla a určitě nebude jediná.  Moc se těšíme na další setkání! Foto zde.

V Jílovicích dne 3. června 2022