Vážení rodiče,

přejeme pohodové prožití prázdnin spojené s odpočinkem na zasloužené dovolené!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro případné konzultace můžete kontaktovat vyučující na těchto adresách:

Mgr. Jiří Havel                       reditel@zsjilovice.cz

Mgr. Gabriela Urbánková     ucitelka.urbankova@seznam.cz

Mgr. Dagmar Lošková          dasa.loskova@centrum.cz

Mgr. Marie Tláskalová          ucitelka.tlaskalova@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Zápis do základní školy pro školní rok 2020/2021.

(Oznámení) (Formuláře) (Co je dobré vědět před zápisem?)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení rodiče,

sešity  pro 2. až 5. třídu budou ve školním roce 2019/2020 opět nakoupeny centrálně.  Děti je budou během školního roku dostávat průběžně dle potřeby. Kromě sešitů budou ale naši žáci ještě potřebovat další pomůcky:

a) základní vybavení - pera, tužky tvrdosti 1, 2 a 3, pravítko, trojúhelník, gumu, obaly na sešity a učebnice, kružítko, folii, krabičku na svačinu, ručník, přezůvky

b) věci na výtvarnou a pracovní výchovu - vodovky, malé temperové barvy, 3 štětce (č. 8 a č. 10 kulatý, č. 12 plochý), pastelky, voskovky, lepidlo, kelímek, hadřík, nůžky, zástěru a uzavíratelný kufřík, ve kterém budou mít tyto pomůcky uskladněny. Toto vše je nutno zakoupit.

c) oblečení a boty na tělesnou výchovu - boty se světlou podrážkou do tělocvičny, sportovní obuv venkovní, oblečení do tělocvičny i na ven, vše v prodyšném sáčku.

Čtvrtky a papíry na kopírování bude také objednávat škola a částka za nákupy rozpočítaná na 1 žáka bude upřesněna a vybírána společně  se sumou za sešity a pracovní sešity na začátku školního roku. Rodiče žáků 2. až 5. třídy budou totiž ještě hradit pracovní sešity na jednotlivé předměty. Oblečení a obuv na tělesnou výchovu či krabička na svačinu samozřejmě také nesmí chybět.

Prvňáčkům se budeme snažit dodat veškeré vybavení a sešity sami. Již první den dostanou vše podstatné. Taška, penál, obaly na sešity a učebnice, krabička na svačinu, přezůvky, cvičební oděv a obuv na ven i do tělocvičny, podepsaný ručník ale samozřejmě zůstává v režii rodiny.

 

 


 

V pátek 9. února 2018 jsme uspořádali Dětský masopust! Po společném vystoupení základní a mateřské školy následoval masopustní průvod napříč Jílovicemi. Vystoupení se dětem povedlo a děkujeme všem, kteří přispěli  našim žákům ať již věcným darem či finanční částkou. Přítomna byla i Jihočeská televize (více najdete na tomto odkaze http://www.jihoceskatelevize.cz/archiv/zpravy/1164.html ). 

 

 

 


 

 

  
 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Obec Jílovice Jihočeský kraj Opton s.r.o.