Vážení rodiče,

vláda schválila další opatření proti šíření koronaviru. S platností od středy 14. října 2020 se zavřely  všechny školy s výjimkou mateřských. Tím pádem i naše škola přešla na distanční výuku. Zadání úkolů s dalšími instrukcemi budete nacházet zde.

Způsob odevzdávání vypracovaných úkolů bude podobný jako při loňské výluce. Děti vypracovaná cvičení odevzdají ve vestibulu školy na okno vedle nástěnky (doporučujeme, odevzdávejte ve všední den kdykoli do 16.00 hod).  Druhá možnost je zaslat ofocené e-mailem na adresu vyučujího daného předmětu. Ve výjimečných případech domluvte jiný způsob předání se svým třídním učitelem.

Upozorňujeme, že od letošního školního roku je účast na distančním vzdělávání na rozdíl od roku loňského pro všechny žáky povinná! Nedodání úkolů je nutno doložit řádnou omluvenkou.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Úkoly na týden od 27. 10. do 2. 11 2020

- prázdniny    POZOR ČTĚTE ZDE!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dále upozorňujeme žáky, kteří ještě neposlali úkoly za 1. a 2. týden, ať tak učiní v nejbližším možném termínu.

Zde jsou jenom pro kontrolu úkoly z minulého týdne (20. - 26.11. 2020)

1. třída - komunikuje se svým vyučujícím prostřednictvím WhatsApp

2. třída - zadání úkolů z hlavních předmětů bylo vloženo do odevzdaných sešitů, pro kontrolu je i zde

3. třída - zadání úkolů z hlavních předmětů bylo vloženo do odevzdaných sešitů, pro kontrolu je i zde

ČJ Aj Ma   Př  Vlastivěda Aj prac. list

ČJ Aj Ma   Př  Vlastivěda Aj prac. list

Blíží se podzimní prázdniny. Pár dobře míněných rad od ministerstva školství najdete v odkaze. Tak se pojďme chovat tak, aby ty „prázdniny“ netrvaly až do Vánoc! Přejeme vám a vašim rodinám pevné zdraví a dobrou náladu, která je v současné době čím dál větší vzácností.

Kontaktní adresy:

Mgr. Jiří Havel                                  reditel@zsjilovice.cz

Mgr. Dagmar Lošková                      dasa.loskova@centrum.cz

Mgr. Marie Petříková                         petrikova.majka@seznam.cz

Mgr. Gabriela Urbánková                   ucitelka.urbankova@seznam.cz

Během této výuky využijte k opakování a procvičování licenci na výukové programy Didakta zakoupenou školou. Vřele doporučujeme!

Instrukci ke zprovoznění najdete zde.

Vážení rodiče,

sešity  pro 2. až 5. třídu budou ve školním roce 2020/2021 opět nakoupeny centrálně.  Děti je budou během školního roku dostávat průběžně dle potřeby. Kromě sešitů budou ale naši žáci ještě potřebovat další pomůcky:

a) základní vybavení - pera, tužky tvrdosti 1, 2 a 3, pravítko, trojúhelník, gumu, obaly na sešity a učebnice, kružítko, folii, krabičku na svačinu, ručník, přezůvky

b) věci na výtvarnou a pracovní výchovu - vodovky, malé temperové barvy, 3 štětce (č. 8 a č. 10 kulatý, č. 12 plochý), pastelky, voskovky, lepidlo, kelímek, hadřík, nůžky, zástěru a uzavíratelný kufřík, ve kterém budou mít tyto pomůcky uskladněny. Toto vše je nutno zakoupit.

c) oblečení a boty na tělesnou výchovu - boty se světlou podrážkou do tělocvičny, sportovní obuv venkovní, oblečení do tělocvičny i na ven, vše v prodyšném sáčku.

Čtvrtky a papíry na kopírování bude také objednávat škola a částka za nákupy rozpočítaná na 1 žáka bude upřesněna a vybírána společně  se sumou za sešity a pracovní sešity na začátku školního roku. Rodiče žáků 2. až 5. třídy budou totiž ještě hradit pracovní sešity na jednotlivé předměty. Oblečení a obuv na tělesnou výchovu či krabička na svačinu samozřejmě také nesmí chybět.

Prvňáčkům se budeme snažit dodat veškeré vybavení a sešity sami. Již první den dostanou vše podstatné. Taška, penál, obaly na sešity a učebnice, krabička na svačinu, přezůvky, cvičební oděv a obuv na ven i do tělocvičny  zůstává v režii rodiny. První den se také rodiče dozví vše potřebné (rozvrh, přihláška do jídelny, družina apod.).

V pátek 9. února 2018 jsme uspořádali Dětský masopust! Po společném vystoupení základní a mateřské školy následoval masopustní průvod napříč Jílovicemi. Vystoupení se dětem povedlo a děkujeme všem, kteří přispěli  našim žákům ať již věcným darem či finanční částkou. Přítomna byla i Jihočeská televize (více najdete na tomto odkaze http://www.jihoceskatelevize.cz/archiv/zpravy/1164.html ).