Rodičům

Vážení rodiče,

sešity  pro 2. až 5. třídu budou ve školním roce 2018/2019 opět nakoupeny centrálně.  Děti je budou během školního roku dostávat průběžně dle potřeby. Kromě sešitů budou ale naši žáci ještě potřebovat další pomůcky:

a) základní vybavení - pera, tužky tvrdosti 1, 2 a 3, pravítko, trojúhelník, gumu, obaly na sešity a učebnice, kružítko, folii, krabičku na svačinu, ručník, přezůvky

b) věci na výtvarnou a pracovní výchovu - vodovky, malé temperové barvy, 3 štětce různých velikostí, pastelky, voskovky, lepidlo, kelímek, hadřík, nůžky, zástěru a uzavíratelný kufřík, ve kterém budou mít tyto pomůcky uskladněny. Toto vše je nutno zakoupit.

c) oblečení a boty na tělesnou výchovu - boty se světlou podrážkou do tělocvičny, sportovní obuv venkovní, oblečení do tělocvičny i na ven, vše v prodyšném sáčku.

Čtvrtky a papíry na kopírování bude také objednávat škola a částka za nákupy rozpočítaná na 1 žáka bude upřesněna a vybírána společně  se sumou za sešity a pracovní sešity na začátku školního roku. Rodiče žáků 2. až 5. třídy budou totiž ještě hradit pracovní sešity na jednotlivé předměty. Oblečení a obuv na tělesnou výchovu či krabička na svačinu samozřejmě také nesmí chybět.

Prvňáčkům se budeme snažit dodat veškeré vybavení a sešity sami. Již první den dostanou vše podstatné. Taška, penál, obaly na sešity a učebnice, krabička na svačinu, přezůvky, cvičební oděv a obuv na ven i do tělocvičny, podepsaný ručník ale samozřejmě zůstává v režii rodiny.