Vážení rodiče, milí žáci,

přejeme Vám všem krásné prožití svátků velikonočních!

Zaměstnanci ZŠ a MŠ Jílovice

Volné místo 1. st. ZŠ

Základní škola a Mateřská škola Jílovice přijme od nového školního roku 2020/2021 učitele/učitelku 1. stupně základní školy. Zájemci kontaktujte prosím ředitelství školy emailem na adrese reditel@zsjilovice.cz, případně na telefonu 388441307. Potřebné pedagogické vzdělání a řidičský průkaz podmínkou.

Opatření vlády

Dne 10. března 2020 byly nařízením vlády České republiky uzavřeny všechny základní školy (nařízení vlády). Počínaje 11. březnem zůstávají děti doma a učí se podle zadání, které je vyvěšeno na našich stránkách (záložka Informace pro rodiče a žáky). (Opatření ŘŠ)

Z tohoto důvodu se zrušily i nejbližší akce pořádané školou -  Den otevřených dveří a ozdravný pobyt na Zadově. O konání dalších budeme teprve rozhodovat (zápisy, exkurze, výlety) na základě opatřeních, která určitě vydá vláda ČR.

Žádost o ošetřovné při péči o  děti z důvodů uzavření školy obdržíte v kanceláři školy.

Dále upozorňujeme, že školní jídelna zůstává v provozu. Vaříme dále pro doplňkový prodej, ale přistoupili jsme na vydávání obědů pouze do jídlonosičů. (více)

Nejbližší úřední hodiny školy (kancelář účetní nebo ŘŠ):

Středa  6. 4. 2020    9.00 -  11.00 hod

Zápis do ZŠ Jílovice pro školní rok 2020/2021, původně naplánovaný na 2. dubna 2020, se bude konat v termínu 1. - 16. 4. 2020 bez přítomnosti dětí a rodičů ve škole. (více)

Vyšlo v regionálním tisku (Českobudějovický deník 11. března 2020)

V pátek 9. února 2018 jsme uspořádali Dětský masopust! Po společném vystoupení základní a mateřské školy následoval masopustní průvod napříč Jílovicemi. Vystoupení se dětem povedlo a děkujeme všem, kteří přispěli  našim žákům ať již věcným darem či finanční částkou. Přítomna byla i Jihočeská televize (více najdete na tomto odkaze http://www.jihoceskatelevize.cz/archiv/zpravy/1164.html ).   (plakát)