Aktuálně

Vyučování ve školním roce 2019/2020 skončilo v pátek 26. června 2020 vydáním vysvědčení a tradičním rozloučením s žáky 5. tříd.(viz fotogalerie)

Děkujeme všem zaměstnancům školy za vytvoření klidné tvůrčí atmosféry ve škole, ve které mají naši žáci možnost cítit se co nejlépe.

Krásné prázdniny a pohodové vykročení do letních dnů přeje ředitelství školy!

Pozor! Z důvodu rekonstrukce mateřské školy je vyhlášeno volno ředitele školy.(zde)

Ředitelství školy upozorňuje všechny žáky, rodiče a jílovickou veřejnost, že od 1. června 2020 je z důvodu rekonstrukce mateřské školy uzavřen vchod do základní školy (směr z ulice). Používejte prosím pro vstup do budovy vchod z druhé strany (od Janečků). Dále upozorňujeme na to, že příjezdová cesta k tomuto vchodu je určena pouze pro zaměstnance školy. Vzhledem k tomu, že tady bude zvýšený pohyb osob, bychom velice uvítali, aby tuto cestu nikdo jiný nevyužíval (ani k parkování či k otáčení). Děkujeme!

Volné místo učitelka MŠ

Základní škola a Mateřská škola Jílovice přijme od nového školního roku 2020/2021 učitele/učitelku mateřské školy s nástupem koncem měsíce září. Zájemci kontaktujte prosím ředitelství školy emailem na adrese reditel@zsjilovice.cz, případně na telefonu 388441307. Potřebné pedagogické vzdělání a řidičský průkaz podmínkou.

Vážení rodiče,

na základě nařízení ministerstva školství obnovujeme  denní výuku v základní škole v pondělí 25. května 2020. Výučování bude probíhat v omezeném rozsahu za dodržování zvýšených hygienických opatření.  Při nástupu do školy žák odevzdá vyplněné čestné prohlášení. Bez něho nemůže být umístěn do vyučovací skupiny. Rovněž upozorňujeme rodiče na následující každodenní zvýšenou kontrolu zdravotního stavu svého potomka. Je nepřípustné, aby dítě s příznaky virového onemocnění pobývalo v základní škole.

Škola se denně otvírá v 7.40 hod. Ranní družina není zajištěna! Žáci přijdou s nasazenými rouškami(druhou rezervní roušku + sáček na ně v tašce) a jsou směřováni do šatny a třídy, kde ihned po příchodu provedou dezinfekci rukou! Třídu opouští jen s vědomím svého učitele, který také určí pravidla nošení ústenek v budově. Vstup do školy je povolen pouze žákům, nikoliv jejich doprovodu!

Dopolední vyučování probíhá podle upraveného rozvrhu (pod textem) a je zakončeno obědem. Vyučovány budou pouze hlavní předměty. Prvňáci skončí v 11.30 hodin, 2. skupina (2. a 3. třída) ve 12.00 hodin a nejstarší žáci kolem 12.20 hodin. Poté  odcházejí žáci ihned domů. Odpolední družinu otvíráme,  končí však nejpozději v 15.00 hodin a bude zřízena pouze 1 skupina!

Seznamte se prosím podrobně se všemi informacemi a s obecnými doporučeními ohledně otevření naší málotřídky. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte - telefonicky či mailem.

Dopis ŘŠ rodičům Přihláška Čestné prohlášení Obecné pokyny Rozvrh

Opatření vlády

Dne 10. března 2020 byly nařízením vlády České republiky uzavřeny všechny základní školy (nařízení vlády). Počínaje 11. březnem zůstávají děti doma a učí se podle zadání, které je vyvěšeno na našich stránkách (záložka Informace pro rodiče a žáky). (Opatření ŘŠ)

Žádost o ošetřovné při péči o  děti z důvodů uzavření školy obdržíte v kanceláři školy.

Zápis do ZŠ Jílovice pro školní rok 2020/2021, původně naplánovaný na 2. dubna 2020, se konal v termínu 1. - 16. 4. 2020 bez přítomnosti dětí a rodičů ve škole. (více)

Upozornění letní tábor Nakolice (zde)

Vyšlo v regionálním tisku (Českobudějovický deník 11. března 2020)