Aktuálně

Seznamte se s programem na měsíc květen. Kromě finišování ve školním roce se tam najde i další spousta akcí.

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

V úterý dne 2. dubna 2019 se v době od 14.00 do 17.00 hodin koná v ZŠ a MŠ Jílovice zápis budoucích prvňáků pro školní rok 2019/2020 (učebna 2. patro). (více)

Nabídka pracovního místa

Malotřídní škola ZŠ a MŠ Jílovice hledá pedagogického pracovníka na zkrácený úvazek do základní školy (1. stupeň). Jedná se o cca o 12 hodin týdně. Nástup únor 2019 nebo září 2019. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 388 441 307, pište na  email reditel@zsjilovice.cz.

Ve středu 26. září 2018 se  konal již 4. ročník Jílovického pidimaratonu za účasti žáků deseti českobudějovických základních škol.

více a foto

výsledková listina

V pátek 9. února 2018 jsme uspořádali Dětský masopust! Po společném vystoupení základní a mateřské školy následoval masopustní průvod napříč Jílovicemi. Vystoupení se dětem povedlo a děkujeme všem, kteří přispěli  našim žákům ať již věcným darem či finanční částkou. Přítomna byla i Jihočeská televize (více najdete na tomto odkaze http://www.jihoceskatelevize.cz/archiv/zpravy/1164.html ).   (plakát)