Začínáme!!!

V pondělí 2. září začíná nový školní rok 2019/2020. Všichni žáci přijdou na 8.00 hodin. Ve třídách proběhne úvodní přivítání, konec cca v 9.15 hodin. Družina bude zajištěna do 12.00 hodin. Tento den je nutno vyzvednout přihlášku do družiny a zajistit obědy.

V úterý 3. září začneme třídnickými hodinami (učebnice, sešity, rozvrh, organizace školního roku). Konec 4. vyučovací hodinu, družina funguje od tohoto dne normálně.

Od středy 4. září výuka dle rozvrhu, na každý den plánujeme i pobyt venku či sportovní vyžití. Nutné je tedy i sportovní oblečení!

Celý tento týden končí vyučování 4. vyučovací hodinu.

Rodiče žáků 1. třídy budou podrobně informováni 1. den  paní učitelkou Urbánkovou.

Ve středu 26. září 2018 se  konal již 4. ročník Jílovického pidimaratonu za účasti žáků deseti českobudějovických základních škol.

více a foto

výsledková listina

V pátek 9. února 2018 jsme uspořádali Dětský masopust! Po společném vystoupení základní a mateřské školy následoval masopustní průvod napříč Jílovicemi. Vystoupení se dětem povedlo a děkujeme všem, kteří přispěli  našim žákům ať již věcným darem či finanční částkou. Přítomna byla i Jihočeská televize (více najdete na tomto odkaze http://www.jihoceskatelevize.cz/archiv/zpravy/1164.html ).   (plakát)