Důležitá upozornění!!!

Vážení rodiče,

vláda ČR schválila další opatření proti šíření koronaviru. S platností od středy 14. října 2020 se zavřely  všechny školy s výjimkou mateřských. Tím pádem i naše škola přechází na distanční výuku. Úkoly do konce týdne si přinesly děti v úterý 13. října domů. Další instrukce a pokyny najdete na našich webových stránkách  zde.                                                                               Ředitelství školy

Na tato opatření navazují ministerstvem školství vyhlášené podzimní prázdniny (26. - 30. října 2020). Žáci  měli znovu usednout  do lavic v pondělí 2. listopadu. Tento den se však žáci do školy nevrátí.

Pozor, informace prázdniny!!!

Ředitelství školy dále upozorňuje všechny žáky, rodiče a jílovickou veřejnost, že od 1. června 2020 je z důvodu rekonstrukce mateřské školy uzavřen vchod do základní školy (směr z ulice). Používejte prosím pro vstup do budovy vchod z druhé strany (od Janečků). Dále upozorňujeme na to, že příjezdová cesta k tomuto vchodu je určena pouze pro zaměstnance školy. Vzhledem k tomu, že tady bude zvýšený pohyb osob, bychom velice uvítali, aby tuto cestu nikdo jiný nevyužíval (ani k parkování či k otáčení). Toto opatření bude trvat nejméně do konce září.

Děkujeme za trpělivost!

Vyšlo v regionálním tisku (Českobudějovický deník 11. března 2020)