Informace

O to, aby naši žáci a zaměstnanci měli dokonale postaráno o svůj žaludek, pečuje pod zkušeným vedením Ivy Jabůrkové kolektiv kuchařek (Ilona Čencová, Lenka Svobodová, Hana Myšková). Jídelnu se snažíme pravidelně modernizovat a každý rok na tom pracujeme. Stravování zajišťujeme i pro mateřskou školu  v Mladošovicích či málotřídní školu v Petříkově. Naše školní jídelna má i doplňkový prodej obědů pro obyvatele naší vesnice. V současné době je kapacita jídelny zcela naplněna.

Protože naše jídelna prochází neustálým vývojem, uvítáme každé podnětné připomínky pro naši činnost. Strávníci se mohou vyjádřit buď písemně (sešit je každému k dispozici u výdejního okénka) nebo mohou  vše prodiskutovat s ředitelem školy nebo vedoucí školní jídelny. Pomáhejte nám růst!