Vzhledem ke zhoršující se hygienické situaci v ČR (pandemie koronaviru) se mateřská škola nařízením zřizovatele dočasně uzavírá s platností od pondělí dne 16. března. O dalším vývoji situace budete informováni na této webové stránce a na budově školy.

13. března 2020, ředitelství školy

Žádost o ošetřovné při péči o  děti do 10 let z důvodů uzavření mateřské školy obdržíte v kanceláři školy (úřední hodiny).

Pro inspiraci při práci s předškoláky zde uvádíme odkazy na tyto webové stránky.

(Barevné kamínky)       (Veselá Chaloupka)

V úterý 7. dubna 2020 přidáváme další dva odkazy, pro práci s předškoláky. Rovněž vzkazujeme maminkám budoucích prvňáčků, že sešit, který mají doma, mohou dále dopisovat.

1) Příručka pro rodiče "Chystáme se do 1. třídy".

2) Inspirativní videa a pořady mmj. pro všechny předškoláky

Zápis do ZŠ Jílovice pro školní rok 2020/2021. (více)

Pozor změna!

Zápis do MŠ Jílovice pro školní rok 2020/2021.

(Zápis) (Žádost o přijetí) (Evidenční list) (Žádost individuální vzdělávání) (Očkování)