Vážení rodiče,

dne 19. června 2020 byla slavnostním pasováním prvňáčků ukončena činnost mateřské školy v letošním školním roce (viz fotogalerie). Tímto dnem také začala rekonstrukce vnitřních prostor mateřské školy s cílem celou školku zmodernizovat a zároveň navýšit její kapacitu. Uzavření mateřské školy je naplánováno do 25. září. Omezený provoz v náhradních prostorách intenzivně řešíme a předpokládáme, že koncem srpna a v září nabídneme v nejnutnějších případech rodičům hlídání dětí na dobu nezbytně nutnou pro dokončení stavby. Děkujeme všem za trpělivost a shovívavost při řešení této situace.  Odměnou nám budiž nová zmodernizovaná škola.

Mgr. Jiří Havel, ředitel ZŠ a MŠ Jílovice

Volné místo učitelka MŠ

Základní škola a Mateřská škola Jílovice přijme od nového školního roku 2020/2021 učitele/učitelku mateřské školy s nástupem koncem měsíce září. Zájemci kontaktujte prosím ředitelství školy emailem na adrese reditel@zsjilovice.cz, případně na telefonu 388441307. Potřebné pedagogické vzdělání a řidičský průkaz podmínkou.

Uzavření mateřské školy! (zde)

Výsledky přijímacího řízemí do mateřské školy pro školní rok 2020/2021 (Rozhodnutí)

Zápis do ZŠ Jílovice pro školní rok 2020/2021. (více)

Zápis do MŠ Jílovice pro školní rok 2020/2021.

(Zápis) (Žádost o přijetí) (Evidenční list) (Žádost individuální vzdělávání) (Očkování)

(Podmínky přijetí do MŠ)